Янукович розповів, як залицятися до чуттєвих жінок

Понеділок, 18 грудня 2006, 15:42

Економіка як жінка вимагає дбайливого поводження, упевнений прем'єр-міністр Віктор Янукович.

"Ми з вами знаємо, що з неба нічого, як у кожній родині, у кожної людини, так і в нашій державі – не падає", сказав він у своєму виступі в ході ІІ засідання ради Федерації профспілок.

"Гроші потрібно заробляти. І економіка – це дуже чуттєва така жінка, до якої потрібно... залицятися... устигати потрібно", - відзначив він.

Янукович підкреслив, що для того, щоб економіка працювала, "потрібно підходити до цього механізму дуже і дуже уважно, обережно і, як кажуть, з великою любов'ю".

Прем'єр підкреслив, що має досвід спілкування з профспілками як прем'єр-міністр з 2003 року, і цей діалог завжди був гострим і відвертим.

Янукович нагадав про те, що розмова про те, як зрівняти мінімальну зарплату з прожитковим мінімумом, у 2003 році починалася з того, що мінімальна зарплата складала 52% від прожиткового мінімуму.

"Я добре пам'ятаю, що тоді пенсія була 82 грн., і 15-ти мільйонам пенсіонерів у нашій країні важко було тоді жити, і в очі не можна було людям дивитися. Сьогодні ситуація змінилася до кращого, але вона ще не така, як ми б з вами хотіли", - відзначив прем'єр.

Він звернув увагу на те, що до кінця року мінімальна заробітна плата складе 79% прожиткового мінімуму, у 2008 році – 92% від прожиткового мінімуму, вихід на 100-відсотковий рівень, передбачений уже ухваленим законом, слід чекати у 2009 році.

Лігаpowered by lun.ua