Тимошенко попереджає, що на Ющенка почнеться атака шишками

Вівторок, 19 грудня 2006, 13:38

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що прем'єр Віктор Янукович провокує президента Віктора Ющенка накласти вето на бюджет.

"Якщо президент накладе вето - а Янукович його на це провокує - то всі шишки полетять в президента", сказала вона після повторного схвалення бюджету.

Тимошенко повідомила, що радитиме президенту не накладати вето і не підписувати бюджет, щоб після 15 днів цей бюджет підписав спікер Олександр Мороз.

"Тоді відповідальність за цей маразм нестиме антикризова коаліція", - сказала вона.

"Вони відповідатимуть за те, що навояли", - додала Тимошенко.

За її словами, "Януковичу потрібно вето, щоб протягом останніх місяців, коли вони (його уряд) у владі, в ручному управлінні розпоряджатися бюджетом".

Тимошенко відзначила, що в цьому бюджеті залишилися всі показники по пенсіях і зарплатах, які були в першому варіанті і викликали вето президента.

"Тобто відбувається реальне зниження пенсій і зарплат. Цей бюджет не зазнав жодних змін. Бюджетна криза досягла апогею і кожна людина відчуватиме, що бюджет спрямований на підтримання корпоративного капіталу", - сказала Тимошенко.

Однак при цьому вона нагадала, що відсутність бюджету – це "колапс, який потягне падіння кредиту рейтингів і довіри до України в світі".

На питання журналістів, чи дасть БЮТ голоси на подолання майбутнього вето президента, Тимошенко відповіла: "Ми уважно слідкуватимемо за розвитком подій, коли президент визначиться і будемо збирати фракцію і радитися".

Українська правдаpowered by lun.ua