У новому році "Укртелеком" залишить старі ціни?

Четвер, 28 грудня 2006, 13:59

Національний оператор зв'язку "Укртелеком" з 5 січня 2007 року встановив власні тарифи на міжміський і міжнародний зв'язок, які дорівнюють чинним тарифам.

"Укртелеком почав регулювати тарифи внутрішнім наказом. Вони збережені на старому рівні", - повідомила "Інтерфакс-Україна" прес-секретар "Укртелекому" Мар'яна Литвиненко в четвер.

Вона пояснила, що нещодавніми змінами до закону про "Про телекомунікації" скасоване державне регулювання тарифів на міжміський і міжнародний телефонний зв'язок, і компанії одержали право самостійно встановлювати такі тарифи.

Литвиненко додала, що компанія повинна за сім днів повідомити абонентів про встановлені власні тарифи, що і зроблено в четвер.

Голова правління "Укртелекому" Георгій Дзекон раніше заявив, що для конкуренції з мобільними операторами компанія планує скористатися правом знизити тарифи на міжнародний і міжміський зв'язок і пропонувати пакети послуг з другого кварталу 2007 року.

Державі належить 92,86% акцій "Укртелекому", інші 7,14% були продані в ході пільгової підписки трудовому колективу.powered by lun.ua