Азаров похвалився, як він зекономив багато грошей

1 перегляд
Субота, 30 грудня 2006, 14:17

Міністерство фінансів забезпечило економію бюджетних коштів на суму близько 2,2 млн. грн. за рахунок дострокового викупу боргових зобов’язань попередніх років.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, міністерство здійснило достроковий викуп облігацій внутрішньої державної позики у ВАТ "Ощадбанк" майже на 120 мільйонів з дохідністю 10% і погашенням у 2007 році за ціною, яка відповідає номінальній дохідності облігацій.

Проведення такої операції стало можливим завдяки вдало проведеним міністерством зовнішнім запозиченням за ставками, які нижчі, ніж на внутрішньому ринку, та завдяки забезпеченню додаткових надходжень до державного бюджету, йдеться в повідомленні.

Мінфін також повідомляє, що за оперативними даними Держказначейства, надходження до загального фонду бюджету за 2006 рік (з офіційними трансфертами) склали 101,3 млрд. гривень, що становить 104,1% плану та більше плану на 4 млрд. гривень.

Проти минулого року надходження до загального фонду держбюджету склали 121,9%.

Планові показники грудня цього року виконанні на 110,8%. До загального фонду держбюджету за грудень надійшло 11,4 млрд. грн., що на 1,1 млрд. грн. більше плану.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua