Народні депутати потурбувались про колег, яких нікуди не беруть

Четвер, 11 січня 2007, 13:13

Верховна Рада врегулювала нарахування стажу депутатам місцевих рад у разі, якщо вони по завершенні своїх повноважень не працевлаштовуються.

За прийняття в цілому законопроекту "Про внесення змін до статті 33 закону "Про статус депутатів місцевих рад" проголосували 337 депутатів при необхідних 226, повідомляють Українські новини.

Відповідно до закону, що діяв раніше, депутатові місцевої ради по закінченні його повноважень надається попередня робота або посада, а за її відсутності – інша рівноцінна робота.

У разі неможливості надати відповідну роботу за колишнім депутатом зберігалася не більше ніж на 6 місяців середня зарплата.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що на практиці працевлаштувати колишніх секретарів і голів сільрад, голів райдержадміністрацій майже неможливо.

У зв'язку з цим прийнятий закон передбачає, що час, протягом якого колишній депутат не працював через неможливість надати йому колишню або рівноцінну роботу, буде зараховуватися до загального і безперервного стажу роботи за спеціальністю, але не більше 1 року.

У листопаді 2006 року парламент прийняв проект закону "Про внесення змін до статті 33 закону "Про статус депутатів місцевих рад" в першому читанні. За це проголосував 291 народний депутат.