Депутати Черновецького вже лякають киян відключенням води

Четвер, 11 січня 2007, 16:06

Депутати Київської міської ради радять киянам сплачувати за житлово-комунальні послуги за новими тарифами, бо ті є обґрунтованими.

Про це депутати заявили під час прямого ефіру на радіо "Київ", повідомляє прес-служба Київради.

Так, член депутатської групи "Громадський захисник", голова Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Сергій Рудик наголосив, що в разі, коли робоча група з вивчення обґрунтованості нових тарифів на ЖКП, створена Київрадою, дійде висновку щодо необхідності зменшення тарифів, "сума, яку киянин переплатять сьогодні, буде врахована в платежі завтра".

"Найгірший варіант, - додав депутат, - коли ви в Києві відкриєте кран і побачите, що немає ні гарячої, ні холодної води".

У свою чергу член депутатської фракції "Блок Леоніда Черновецького" Сергій Березенко підкреслив, що тарифи є обґрунтованими.

За його словами, депутатський корпус Київради сподівається, що робоча група з вивчення обґрунтованості нових тарифів на ЖКП завершить свою роботу до 25 січня і на пленарному засіданні сесії прозвітується про виконану роботу.

Зволікання з висновками робочої групи він пояснив тим, що "можливо, попрацювавши над тарифними питаннями, представники опозиції почали розуміти, що були не зовсім праві, коли заявляли про необґрунтованість підвищення тарифів".

Українська правда

Усі новини...