БЮТ звинуватив Ющенка в склерозі і продовженні лінії Кучми

Четвер, 11 січня 2007, 16:40
Блок Юлії Тимошенко нагадує, що Віктор Ющенко у 2004 році обіцяв не допустити олігархічний кримінал до скуповування селянських земель.

"У 2004 році, 5 жовтня, кандидат у президенти Віктор Ющенко у своєму зверненні до селян заявив: "Я виграю вибори й у перші ж дні на посаді президента підпишу закон про продовження мораторію на купівлю-продаж землі. Разом з вами ми не допустимо олігархічний кримінал до скуповування селянських земель за безцінь! Не дозволимо знову ошукати селян", - йдеться в заяві БЮТ.

Текст звернення був розміщений на персональному Інтернет-сайті Віктора Ющенка "Моя Україна".

"Обіцянка підписати закон про продовження мораторію на торгівлю землею і сьогодні міститься на тому ж сайті. Бажаючі можуть ознайомитися з текстом за електронною адресою", вказує БЮТ.

Блок Юлії Тимошенко нагадує, що в період президентської виборчої кампанії "наша політична сила підтримувала програму кандидата у Президенти Віктора Ющенка".

"І це покладає на нас особливу відповідальність пам’ятати і виконувати як власні обіцянки, так і передвиборчі обіцянки нинішнього президента", - йдеться в заяві.

"Дивно, що сьогодні Віктор Ющенко у земельному питанні виявився палким прихильником Леоніда Кучми, який також накладав вето на закон щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Очевидно Віктор Ющенко забув також свої палкі слова: "Земля - це останнє, що у селян залишилось!", - наголошує БЮТ.

Українська правда