Янукович взяв Радченка, як противагу Гайдуку?

П'ятниця, 12 січня 2007, 12:15

Представник Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що призначення Володимира Радченка віце-прем’єром дозволить зняти протистояння між Кабміном, Верховною Радою, президентом та РНБО.

Про це він сказав журналістам у п’ятницю. Чорновіл нагадав, що Радченко є "достатньо близьким до президента і до оточення президента, він є компромісною і неконфліктною фігурою".

"Ситуація, коли збоку Кабінету міністрів виходили зі своїми претензіями щодо реформування силових структур, а водночас відповідні претензії існували збоку секретаріату президента, воно призвело до того, що наростився обсяг конфліктів", - сказав він.

"Силова сфера у більшості випадків має подвійне підпорядкування – з одного боку ці люди підпорядковуються Кабінету міністрів, з іншого – ними керує згідно з Конституцією президент. Тому треба, щоб як збоку президента РНБО є структурою, яка організовує цю роботу, так і з боку Кабміну, щоб була певна структура, яка зможе в собі зосередити кабмінівську частину повноважень і безпосередньо працювати з РНБО", - додав Чорновіл.

Українська правда