Виявляється, БЮТ голосував за закон про Кабмін для себе

П'ятниця, 12 січня 2007, 13:51

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов заявляє, що його фракція голосувала за подолання вето президента на закон про Кабмін, оскільки має намір у майбутньому формувати уряд.

"Мені здається, що наші опоненти даремно радіють. Ми ухвалювали цей закон для себе і по цьому закону ми будемо формувати уряд і працювати", - сказав він журналістам у п’ятницю.

Турчинов переконаний, що відтепер Кабінету міністрів буде складно приховувати "свої проколи".

"Сьогодні є повна відповідальність Кабінету міністрів, і йому нема чим пояснювати свою бездіяльність і свої проколи. Всі важелі відповідно до Конституції Кабінет міністрів сьогодні отримав, тепер він повинен продемонструвати результативну роботу", - сказав він, додавши, що не сумнівається, що результативної роботи уряду не буде.

"Але в будь-якому разі Кабмін повинен працювати і ми повинні припинити конфронтацію, коли замість роботи ми бачимо сварки між чиновниками. Ухвалення цього закону поставить хрест на цих сварках", - сказав Турчинов.

Коментуючи звинувачення фракції "Нашої України" у зв’язку з голосуванням БЮТ за подолання вето, Турчинов зазначив, що президент і "Наша Україна" самі зрадили домовленості, коли було подано кандидатуру Віктора Януковича на посаду прем’єра.

"Потім вони пробували прикрити формування так званої широкої коаліції Універсалом та іншими балачками. Тому мені здається, що вже всі в Україні втомилися від зрад "Нашої України" і безвідповідальних дій президента", - сказав він.

"Кожен має відповідати за себе, і ми змусимо відповідати не тільки антикризову коаліцію, але і президента, і тих, хто сьогодні голослівно волає щодо нашої позиції. Наша позиція була в інтересах більшості громадян", - додав Турчинов.

Українська правда