Першою особою України став автор свободи слова

П'ятниця, 12 січня 2007, 15:40

Лідером рейтингу "Обличчя каналів" за версією журналу "Фокус" став Савік Шустер, автор програм "Свобода слова" і "Третій тайм" на телеканалі ICTV.

У рейтинг журналу ввійшло 25 найкращих ведучих українського телебачення за 2006 рік.

Також до нього увійшли лідери 10 каналів, які мали у 2006 найбільшу частку глядацької аудиторії (всього було 99 претендентів), і ведучі, які набрали найбільшу кількість балів серед безпосередніх колег.

Шустер очолив обидва рейтинги – загальний і рейтинг ICTV.

На думку "Фокуса", він став не просто одним з облич телеканалу ICTV, але людиною, без якої "канал важко собі уявити".

"Перегляд інтерактивного політичного шоу "Свобода слова" перетворився на традиційний п'ятничний ритуал для мільйонів українців", - відзначає видання.

Друге місце в загальному списку лідерів посіла ведуча новин телеканалу ICTV Іванна Коберник, третє – ведуча ТСН каналу "1+1" Алла Мазур.

У числі переможців також Анатолій Борсюк, Маша Єфросініна, Костянтин Стогній та інші популярні ведучі. Найбільшу кількість місць у списку одержали обличчя телеканалу "1+1".

Також високо експерти оцінили обличчя "Інтера" і "5 каналу". Несподівано для експертів у лідери вирвалися нові обличчя цих каналів, а також репортери, які в силу специфіки жанру стали ведучими власних спецпроектів.

Оцінки кращим телеведучим виставляли 15 професійних експертів: продюсери, режисери, критики, чиновники від телебачення.

Експерти оцінювали ведучих по 5-бальній шкалі за п'ятьма критеріями: професійність, харизматичність, популярність, стиль і відповідність духу каналу.powered by lun.ua
Усі новини...