Пинзеник радіє, що для Регіонів уже є закон про опозицію

Субота, 13 січня 2007, 15:15

Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник вважає позитивними результатами другої сесії парламенту п'ятого скликання ухвалення законів про опозицію та імперативний мандат.

Про це він сказав у Києві у суботу, відповідаючи на питання журналістів щодо оцінки діяльності Верховної Ради, що пішла на канікули, повідомляє прес-служба партії "Реформи і порядок".

"Одним з найважливіших для захисту демократичного розвитку України є юридичне оформлення статусу опозиції та її прав, прийняття закону про опозицію", - зазначив Пинзеник.

При цьому він наголосив, що "такий закон необхідний як для діючої опозиції в складі БЮТ, так і для майбутньої, насамперед – Партії регіонів та комуністів".

"Закон про імперативний мандат зобов'язує народних обранців бути політично відповідальними перед своїми виборцями та зміцнює партійну дисципліну", - переконаний екс-міністр фінансів.

Він наголосив, що "прийняття цього закону дозволить виправити помилки при складанні партійних списків на останніх місцевих виборах".

Водночас Пинзеник висловив негативну оцінку бюджету на 2007 рік у тому вигляді, в якому він був прийнятий:

"Нарощування боргу країни, непрозорий розподіл державних коштів, скасування рівних умов ведення бізнесу за рахунок скорочення соціальної складової бюджету – це та політика, яка закладена в бюджет 2007 року під оманливими вивісками "інноваційно-інвестиційного розвитку".

Екс-міністр ще раз наголосив, що економіку мають розвивати насамперед інвестиції, а бюджет має бути інструментом забезпечення добробуту громадян, основним джерелом доходів яких є бюджетні видатки.

Українська правда