Литвин пропонує Черновецькому оплатити рахунки киян

Понеділок, 15 січня 2007, 13:45

Народна партія, лідером якої є екс-спікер Володимир Литвин, закликає киян не оплачувати "незаконні" рахунки за житлово-комунальні послуги за новими тарифами.

Про це в понеділок повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на заяву партії.

"Народна партія закликає медпрацівників, працівників освіти, усіх бюджетників, інженерно-технічних працівників, кваліфікованих працівників, усіх тих, хто не має можливості одержати субсидію і наївно зараховує себе до середнього класу, відсилати власні платежі з новими тарифами особисто мерові Києва Леоніду Черновецькому або в Київську міську державну адміністрацію за адресою: 01044, м.Київ, вул. Хрещатик, 36", - йдеться у заяві.

Народна партія зазначає, що мер Києва "обіцяв, що багаті поділяться з бідними".

"Ми думаємо, що цей час прийшов. Тому дайте пану Черновецькому дотримати свою обіцянку", - сказано в документі.

Як відомо, прес-служба Міністерства юстиції заявила, що не закликала киян не сплачувати за житлово-комунальні послуги за новими тарифами.

Раніше Мін'юст заявив, що вважає розпорядження Київської міськадміністрації про встановлення цих тарифів незаконними, оскільки вони є нормативними актами органу виконавчої влади і підлягають реєстрації в Київському міському управлінні юстиції, однак не були зареєстровані.

Київська міськадміністрація наполягає на їхній законності, оскільки, на думку її керівництва, ці розпорядження є нормативними актами виконавчого органа Київської міської ради, тому не підлягають реєстрації в органах юстиції.

Народна партія брала участь у парламентських виборах у березні 2006 року в складі Народного блоку Литвина. Блок не подолав 3% бар'єра для проходження у Верховну Раду, набравши 2,44% голосів виборців.