У Цушка кажуть, що списків Луценка немає

Вівторок, 16 січня 2007, 13:03

У Міністерстві внутрішніх справ немає списків з прізвищами осіб, яких планується звільнити.

Про це у вівторок журналістам у Києві, коментуючи слова екс-міністра МВС Юрія Луценка про начебто наявність у відомстві списків з 360 прізвищ керівників, яких планується звільнити, заявив перший заступник міністра МВС України Михайло Корнієнко.

"Ніяких списків в МВС про звільнення 360 прізвищ, чи більше осіб, немає і не може бути", - сказав він.

Водночас Корнієнко зазначив, що наразі в міністерстві видано наказ про проведення позачергової атестації особового складу, яка триватиме до 1 квітня цього року і за її результатами буде визначено, хто залишиться на службі, а хто ні.

Водночас, Корнієнко сказав, "я хотів би запитати пана Луценка, які були списки у 2005 році, коли було звільнено 18 тис. (співробітників міліції)".

При цьому заступник міністра додав, що з цієї кількості звільнених осіб - понад 1 тис. працівники керівного складу. Більше того, зауважив він, на сьогодні на високих керівних посадах залишилося лише 25 осіб, які пропрацювали в органах внутрішніх справ понад 5 років.

"Тоді були списки великі, зараз списків немає", - наголосив Корнієнко.

Як повідомлялося, 15 січня колишній міністр внутрішніх справ, голова громадського руху "Народна самооборона" Луценко заявляє, що керівництво МВС має намір звільнити з органів внутрішніх справ 360 осіб.

Він зауважив, що у списку записані як начальники обласних управлінь МВС, так і рядові міліціонери.

УНІАН