Тарасюк має великі плани і йти не збирається

Вівторок, 16 січня 2007, 14:15

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк має намір залишатися працювати на цій посаді.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо "Свобода".

"У мене на цей рік досить інтенсивна програма і графік візитів. Так що я налаштований на продовження активної та серйозної роботи на посаді міністра закордонних справ", - наголосив він.

Він також наголосив, що перебуває на своїй посаді "на законних підставах".

"Рішення ВР, яке було ухвалене всупереч законодавству та Конституції, оскаржене мною в суді. Суд має розглянути справу цього тижня, а КСУ лише вправі поставити остаточну крапку в цьому питанні. Я переконаний в правоті своїй, переконаний, що я переможу", - наголосив він.

На питання, чи буде він намагатися потрапити на майбутні засідання уряду як і раніше, він зазначив:

"Я є членом уряду і як член уряду зобов’язаний брати участь у засіданнях".

Відповідаючи на питання, щодо фінансування закордонних установ України, які були заблоковані перед новим роком, він зазначив, що фінансування розблоковано.

Водночас він наголосив, що у 2007 році "МЗС фактично позбавили трьох бюджетних програм загальною сумою близько 90 мільйонів гривень".

"Це дуже важлива програма, яку чекають: "Закордонне українство" – програма допомоги і співпраці із закордонним українством", - повідомив він.

"Це програма іміджу України за кордоном та програма розвитку інфраструктури зовнішньополітичного відомства, тобто закордонних установ. Близько 90 мільйонів гривень", - додав Тарасюк.

Українська правдаpowered by lun.ua