Кияни незадоволені тим, як Черновецький їх благоустроює

Вівторок, 16 січня 2007, 15:37

70% киян вважають незадовільним стан благоустрою Києва.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічним центром "Соціальний моніторинг", повідомляють Українські новини.

Як показало опитування, благоустрій столиці як гарний оцінюють менше третини мешканців міста.

Найбільш актуальними проблемами благоустрою жителі міста вважають забруднення вулиць (44% опитаних), погану роботу комунального господарства (29%) і велику кількість безпритульних та жебраків на вулицях (22%).

При цьому 81% опитаних упевнені, що Київ потребує впорядкування й реконструкції у центральній історичній частині.

Майже половина респондентів вважає, що реконструювати потрібно тільки об'єкти, які не вписуються в архітектурний образ центральної частини міста, а 32% висловлюються за системну реконструкцію центру.

Кияни вважають, що в першу чергу в історичному центрі повинні бути реконструйовані зруйновані будинки (25% респондентів), запущені території (23%), транспортні шляхи й розв'язки (17%).

Наступним, вважає понад третина киян, необхідно зміцнити Дніпровські схили.

Проблемною зоною мешканці столиці вважають і набережну частину Дніпра. Її благоустроєм не задоволені 62% опитаних, така ж кількість респондентів підтримує ідею реконструкції набережної.

На думку киян, на Дніпровській набережній повинні бути спортивно-оздоровчі комплекси, за що висловилося 40% опитаних, дитячі розважальні центри (32%), музеї та художні галереї (40%).

Найменше кияни хотіли би бачити на Дніпровській набережній паркінги (9% респондентів) та яхт-клуби (7%).

Опитування 806 респондентів було проведено 22-24 грудня в Києві, похибка вибірки 2,12-3,5%.