Черновецький не зможе розібратися з неплатниками по закону

1 перегляд
Вівторок, 16 січня 2007, 17:06

У законодавстві України немає реальних важелів впливу на неплатників житлово-комунальних послуг.

Про це заявив начальник Головного управління з питань цінової політики Київської міськдержадміністрації Василь Яструбинський в ефірі "Радіо "Київ", повідомляє УНІАН.

При цьому він зазначив, що якщо кияни не платитимуть (за послуги ЖКГ), це не питання київської влади.

"Реальних важелів впливу немає. Якщо ми не платимо, ми займаємося крадіжкою", - сказав Яструбинський.

За його словами, місцева влада звертатиметься до населення з роз'ясненнями, а працівники ЖЕКів ходитимуть по квартирах і вмовлятимуть.

"Не думаю, що ми звертатимемося до судів. Можливо, це стосуватиметься багатих людей", - додав він.

Начальник управління зазначив, що заклики не платити за новими тарифами спрямовані тільки на дестабілізацію соціальної ситуації в Києві.

"Не сплачуючи, ми самі собі не даємо надії одержувати якісніші комунальні послуги. Ми змушені будемо змиритися з тим, що побутові відходи не вивозитимуться. Тому що бензин і зарплата в цих тарифах були закладені дуже давно", - пояснив Яструбинський.

При цьому він повідомив, що до КМДА подано декілька судових позовів про правомочність застосування нових тарифів. "Ми сподіваємося, що судові позови ми виграємо. Поки що ми не бачимо великих помилок в економічних розрахунках", - сказав Яструбинський.

Він відзначив, що кількість людей, які платитимуть (за ЖКП), залежить від того, як пройдуть судові слухання, а також і від роз'яснювальної роботи КМДА. "Якби не була розкручена ця карта, не менше 70-75% киян заплатили б одразу", - додав представник КМДА.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua