До Тимошенко починають повертатися "блудні депутати" Черновецького

Середа, 17 січня 2007, 11:53

Депутати від Блоку Юлії Тимошенко у Київраді, які раніше перейшли в інші фракції, звертаються до керівництва блоку із заявами про повернення до фракції БЮТ.

Про це на прес-конференції заявила керівник фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова, повідомляє Ліга.

За її словами, на сьогоднішній день у неї є вже одна заява депутата, який побажав повернутися до фракції, а також звернення ще 6 депутатів, прізвища яких вона відмовилася назвати.

Меліхова повідомила, що керівництво фракції БЮТ, а також вище керівництво блоку буде розглядати ці заяви і приймати відповідні рішення.

Крім того, депутат повідомила, що після ухвалення закону про імперативний мандат керівництво БЮТ має намір провести співбесіди з тими депутатами,які раніше перейшли з БЮТ в інші фракції, щодо їхніх подальших намірів.

За її словами, у випадку, якщо в результаті таких співбесід виявиться, що депутати не мають наміру співпрацювати з БЮТ, їх попросять скласти повноваження і дозволити пройти іншим депутатам за списком.

Меліхова вважає, що закон, який передбачає імперативний мандат, дозволить сформувати ту більшість у Київраді, за яку голосували виборці на виборах.

"Ми розглядаємо ухвалення цього закону як поновлення волевиявлення громадян на виборах", - заявила депутат.

Меліхова наголосила, що у свій час депутати від БЮТ у Київраді переходили в інші фракції за посади, земельні ділянки і бізнес-інтереси.

Тепер же, після ухвалення закону про імперативний мандат, депутати позбавляються права переходити в інші фракції.

Меліхова також відзначила, що БЮТ розраховує на те, що зазначений закон дозволить змінити ситуацію в Київраді.

За її словами, БЮТ розраховує на те, що разом із Блоком Кличка та "Нашою Україною" зможе навести порядок у питаннях, пов'язаних з тарифами, продажем земель та інших: "Ми повинні виконати ті обіцянки, що давали виборцям".

Як відомо, 12 січня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін у деякі закони щодо статусу депутатів Верховної Ради Криму і місцевих рад.