Луценко вважає Цушка чужим серед своїх

Четвер, 18 січня 2007, 12:12

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що його наступник Василь Цушко не сам приймав рішення про призначення своїх заступників Сергія Попкова та Миколи Плеханова.

"Я знаю добре Василя Петровича. Я також знаю, що самостійно він не міг ухвалити рішення про призначення своїми заступниками одіозних Попкова або Плеханова", - зазначив Луценко в інтерв’ю "Газете по-киевски", опублікованому в четвер.

"Наскільки я розумію, це так звані квоти. Очевидно, їх диктує прем’єр. А партійні квоти в міліції – це божевілля", - додав Луценко.

Він також розповів, що призначення Цушка на посаду міністра внутрішніх справ він сприйняв "як найкращий з варіантів, який міг би ухвалити цей парламент".

"Але лихо в тому, що свобода прийняття рішень у Василя Петровича не може порівнятись з тією, яку мав я. Фактично, він свій серед чужих і чужий серед своїх", - додав Луценко.

Говорячи про його організацію "Самооборони", Луценко повідомив, що йому вже деякі бізнесмени пропонували її спонсорувати.

"Це не секрет, до мене приходили серйозні люди. Натякав Березовський, який сказав, що незнайомий з Луценком, але готовий мене вислухати", - розповів екс-міністр і додав, що банкіри також звертались до нього з такою пропозицією.

"Моя відповідь така: у нас достатньо грошей, щоб побудувати Україну без Лондона", - наголосив він.

"За мною зараз не стоїть жодна з олігархічних бізнес-структур. Коли рух набере обертів, тоді будуть потрібні капіталовкладення", - зазначив Луценко.

Українська правда