Затулін приїжджав в Україну законно

Субота, 20 січня 2007, 16:16

Служба безпеки України дозволила разовий в’їзд в Україну депутату Державної думи Росії Костянтину Затуліну для участі в похороні народного депутата Євгена Кушнарьова.

Як повідомив УНІАН прес-секретар Харківського прикордонного загону Дмитрій Горкольцев, Затулін, якому заборонено в’їзд в Україну, перебував два дні у Харкові на законних підставах.

За словами Горкольцева, згідно з розпорядженням керівника СБУ та адміністрації Державної прикордонної служби, "Затуліну був дозволений одноразовий в’їзд на територію України з 18 по 20 січня".

Агентство також повідомляє, що у п’ятницю, 19 січня, Харківський аеропорт прийняв 27 літаків. Як повідомили в адміністрації аеропорту, п’ять рейсів були плановими за розкладом (з Києва, Москви та Відня), а решта 22 – чартерні.

"Цими чартерними рейсами прибували люди для участі в похороні Євгена Кушнарьова", - сказав співрозмовник агентства. Це були, зокрема, рейси з Києва, Москви, Донецька, Одеси, Запоріжжя.

Крім того, зазначив він, залишилося ще 6 невиконаних рейсів – "ймовірно, пасажири скористалися нагодою прибути іншими літаками".powered by lun.ua