З екранів вимагають вигнати секретарку, яка заробляє на авто

Понеділок, 22 січня 2007, 18:07

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вимагає припинення трансляції відеороликів "10 тачок за 10 пачок" (фірма "MaсСoffee") та "Ні... собі! Все – людям" (фірма "Евросеть").

Про це йдеться у зверненні Нацради до керівників загальнодержавних, регіональних та місцевих ТРО, повідомляє прес-служба відомства.

Раніше Національна експерта комісія з питань захисту суспільної моралі визнала зазначені ролики як такі, що "завдають шкоди суспільній моралі і не можуть бути дозволеними для розповсюдження та обігу на території України".

Після цього заступник прокурора Києва Володимир Гоголь звернувся до Нацради щодо необхідності заборони трансляції вищезазначених рекламних роликів.

Як відомо, напередодні Нового року прокуратура Києва вимагала від Нацради з питань теле- і радіомовлення припинити трансляцію рекламного ролику мобільного оператора "Джинс", де юнак та дівчина на кілька секунд зачиняються у туалеті, а потім виходять, поправляючи штани.

Натомість ролик продовжує транслюватися на телебаченні дотепер у дещо зміненому варіанті, при цьому його суть не змінилася.

Українська правдаpowered by lun.ua