СБУ КАЖЕ, ЩО НЕ ДОПИТУВАЛА РУДЬКОВСЬКОГО

Середа, 24 січня 2007, 13:07

Служба безпеки України не допитувала міністра транспорту Миколу Рудьковського у зв'язку з запрошенням ним опозиціонерів з Туркменістану.

Про це на брифінгу у середу повідомила керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко.

"Рудьковського ми не допитували. СБУ не веде слідство щодо Рудьковського. Службове розслідування веде Головне управління державної служби", - сказала вона.

Водночас Остапенко зазначила, що СБУ лише виконує "певні дії", які їй доручають ті чи інші відомства.

За словами Остапенко, СБУ проводила перевірку за фактом запрошення Рудьковським опозиціонерів, після чого направила листи в МЗС, прикордонну службу, МВС, а також до самого Рудковського.

"Відповіді ми отримали всі, крім від пана Рудьковського. Триває службове розслідування в Держслужбі, тому, можливо, свої пояснення він (Рудьковський) надасть їм", - сказала Остапенко.

Вона зазначила, що СБУ "підсумувала всі відповіді, зробила свої висновки і передала їх до Кабінету міністрів".

Водночас на питання журналістів, якими були ці висновки, Остапенко лише відповіла, що не може розголошувати змісту цього документу, оскільки він "загрифований".

На питання, яку загрозу національній безпеці з точки зору СБУ несуть дії Рудьковського, Остапенко відповіла:

"Це справа дуже делікатна, оскільки з одного боку запрошені опозиціонери мають статус біженців, а з іншого боку розшукуються міжнародним Інтерполом. Ставити країну в таку незручну ситуацію було не дуже політично виважено".

Водночас Остапенко зазначила, що оцінку діям Рудьковського з точки зору загрози національній безпеці має дати МЗС.

"Українська правда"powered by lun.ua