У Януковича вирішили, що Тарасюк спішить поперед батька в пекло

Четвер, 25 січня 2007, 10:39

Міністерство закордонних справ поспішило із заявою про схвальне ставлення офіційного Києва до наміру Сполучених Штатів розмістити радари ППО на території Чехії та Польщі.

Про це заявила член фракції Партії регіонів Ганна Герман, повідомляє Німецька хвиля.

"Така поспішність Тарасюка виглядає тут дивною. Україна повинна, нарешті, перестати говорити в площині зовнішньої політики різними мовами", - зазначила вона.

За словами Герман, члени проурядової більшості сумніваються, що американська ініціатива зміцнить безпеку України.

"Перед якими загрозами має обороняти цей щит, який має постати у Польщі і Чехії? Я сьогодні таких загроз не бачу", - наголосила депутат.

За словами Герман, офіційну позицію України щодо розміщення на території сусідніх держав американських елементів протиракетної оборони має ще узгодити між собою вище керівництво держави.

Водночас член політради Партії регіонів Тарас Чорновіл не проти, аби заради "розширення контуру безпеки", Україна була включена в американський проект, але разом з Росією.

За словами депутата, такий спільний проект з американцями і росіянами посприяв би зміцненню обороноздатності України та, крім того, приніс би і економічну користь.

Як відомо, Сполучені Штати оголосили про намір розмістити радари ППО на території Чехії і Польщі, що викликало неоднозначну реакцію в українських політиків.

У МЗС вважають, що це зміцнить безпеку держави, тоді як члени проурядової більшості із цим не погоджуються.