Скарга Януковича на бездіяльність Ющенка таки буде розглянута

Четвер, 25 січня 2007, 17:47

Київський апеляційний суд визнав невмотивованою відмову Печерського райсуду Києва розглянути позовні заяви Кабінету міністрів до президента Віктора Ющенка.

Про це в четвер повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, передає прес-служба Мін'юсту.

За його словами йдеться про відмову Печерського райсуду розглянути позовні заяви уряду до президента за фактом бездіяльності Ющенка в частині звільнення голів районних державних адміністрацій за поданням уряду.

Міністр наголосив, що Київський апеляційний суд постановив повернути вказані позови до Печерського районного суду та взяти їх до розгляду.

У грудні 2006 року Кабмін направив чотири адміністративні позови за фактом бездіяльності Ющенка.

Три позови стосувалися голів районних держадміністрацій в Київській, Луганській і Полтавській областях, подання на звільнення яких президенту направив Кабмін на підставі рішення місцевих рад про недовіру цим керівникам.

Проте глава держави ніяк не відреагував на подання Кабміну, зазначає прес-служба.

Ще один позов стосувався призначення президентом одного з голів районної державної адміністрації у Вінницькій області без подання Кабінету міністрів.

Печерський районний суд Києва відмовився розглядати позовні заяви Кабміну до президента по суті, повернувши їх урядові для подання до належного суду.

Українська правдаpowered by lun.ua