Скарга Януковича на бездіяльність Ющенка таки буде розглянута

Четвер, 25 січня 2007, 17:47

Київський апеляційний суд визнав невмотивованою відмову Печерського райсуду Києва розглянути позовні заяви Кабінету міністрів до президента Віктора Ющенка.

Про це в четвер повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, передає прес-служба Мін'юсту.

За його словами йдеться про відмову Печерського райсуду розглянути позовні заяви уряду до президента за фактом бездіяльності Ющенка в частині звільнення голів районних державних адміністрацій за поданням уряду.

Міністр наголосив, що Київський апеляційний суд постановив повернути вказані позови до Печерського районного суду та взяти їх до розгляду.

У грудні 2006 року Кабмін направив чотири адміністративні позови за фактом бездіяльності Ющенка.

Три позови стосувалися голів районних держадміністрацій в Київській, Луганській і Полтавській областях, подання на звільнення яких президенту направив Кабмін на підставі рішення місцевих рад про недовіру цим керівникам.

Проте глава держави ніяк не відреагував на подання Кабміну, зазначає прес-служба.

Ще один позов стосувався призначення президентом одного з голів районної державної адміністрації у Вінницькій області без подання Кабінету міністрів.

Печерський районний суд Києва відмовився розглядати позовні заяви Кабміну до президента по суті, повернувши їх урядові для подання до належного суду.

Українська правда