Янукович запевняє, що Рудьковский наколобродив не зі злого наміру

П'ятниця, 26 січня 2007, 18:45

Прем'єр-міністр Віктор Янукович продовжує наполягати на відставці міністра закордонних справ Бориса Тарасюка і вважає, що вчинок міністра транспорту і зв'язку Миколи Рудьковского не вплинув на відносини з Туркменістаном.

"Питання по міністру закордонних справ не може мінятися, рішення парламенту було, і воно залишається законним", - підкреслив Янукович, відповідаючи на питання журналістів у п'ятницю в Давосі.

Говорячи про міністра транспорту і зв'язку Рудьковского, Янукович відзначив, що "якщо, можливо, з його боку були помилки, вони не були якимись навмисними".

Прем'єр відзначив, що розмовляв з Рудьковським і переконався, що його вчинок не мав злого наміру.

"Наші партнери в Туркменістану дуже добре розуміють, що наші відносини ніколи не зміняться. Ми завжди будемо співпрацювати на взаємовигідних умовах. Наші відносини завжди будуть дружніми і партнерськими", - сказав український прем'єр.

Як відомо, в українських владних структурах проводиться службове розслідування з приводу причетності Рудьковського до одержання українських віз для представників туркменської опозиції.powered by lun.ua