Луценко розповів, як влаштував бандитам "сідницю"

Субота, 27 січня 2007, 16:31

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пов'язує своє звільнення та кадрові ротації в міністерстві з лобіюванням економічних інтересів.

На прес-конференції в Тернополі Луценко оприлюднив перед журналістами розшифровку розмов у Криму перед його звільненням.

За його словами, там міліція зупинила діяльність заводу з виробництва нелегальних алкогольних напоїв, завдавши таким чином шкоди цьому підприємству на 5 млн. гривень.

Після цього Луценку, за його словами, передали розшифровки розмов про доцільність зняття Луценка та керівника місцевої міліції Хоменка.

"Треба зняти до 25-го. Якщо Хоменко не йде, то треба шукати вихід, шукати дах і перебиратися в іншу область", - процитував Луценко частину розмови.

У відповідь, за словами екс-міністра, було сказано: "Все буде нормально. Ще буквально два-три дні, і все поновиться. Цього придурка Луценка приберуть... Нема Луценка – труба Хоменку".

"У нас тут все в порядку, і з податковою теж, і тільки з Луценком, як кажуть у вас тут на заході, сідниця", - продовжив Луценко цитувати слова про себе.

Після цього він навів ще одну цитату з розмови людей, причетних до кримського підприємства: "Сюди приїздить депутат від Регіонів, пише запит в прокуратуру і вона (прокуратура) закриває справу. Ми нарешті зможемо працювати".

За словами Луценка, коли через два дні його не зняли, один зі співрозмовників передзвонив своїм лобістам і запитав: "Ми заплатили 50 тисяч, де справа? Нас і далі тримають і не дають працювати".

"Оце і є ціна всіх кадрових змін в міліції, і це лише маленький приклад", - зазначив Луценко.

Екс-міністр відзначив, що його підлеглі "не були янголами". "Я знаю їм ціну, і вмів бити по руках. Але, погодьтеся, сьогодні відбувається реставрація найбільш одіозних представників кучмістського режиму", - сказав Луценко.

При цьому він згадав призначення заступниками голови МВС Сергія Попкова і Михайла Плеханова, перший з яких наказував вивести війська проти Майдану, а другий – зброєю розганяв сумських студентів.

Українська правда