МОРОЗ УЗАКОНИВ ЯНУКОВИЧА. Поки вхолосту

Понеділок, 29 січня 2007, 15:35

Голова Верховної Ради Олександр Мороз оприлюднив на сайті Верховної Ради закон про Кабінет міністрів.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

У повідомленні нагадується, що згідно з Конституцією у разі, якщо президент не підписав закон, вето щодо якого подолано Верховною Радою, він невідкладно офіційно оприлюднюється головою Верховної Ради і опубліковується за його підписом.

Також прес-служба зазначає, що офіційне оприлюднення здійснено на виконання частини четвертої статті 94 Конституції. При цьому наголошується, що "текст цього закону розміщено на веб-сайті Верховної Ради, який є офіційним джерелом інформації Верховної Ради".

Відповідно до частини п´ятої статті 94 Конституції закон "Про Кабінет міністрів" набере чинності з дня його опублікування у встановленому порядку.

Публікація передбачає появу документу в офіційних виданнях, серед яких "Голос України", "Урядовий кур'єр" та "Відомості Верховної Ради".

Статтю 94 також нагадала прес-секретар президента Ірина Ванникова, нагадавши про указ президента, який визначає порядок офіційного оприлюднення законів, ухвалених парламентом, актів ВР, Кабінету міністрів і президента.

При цьому вона наголосила, що сайт Верховної Ради не є офіційним засобом масової інформації, на якому можуть оприлюднюватись нормативні акти, повідомляє УНІАН

Водночас прес-служба Верховної Ради повідомляє про підготовку законопроекту про внесення змін до закону про Кабмін, який передбачається розглянути на початку наступної (третьої) сесії парламенту.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...