Тимошенко розповіла Ющенку, як уполювати Януковича

Субота, 10 лютого 2007, 13:02

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко поділилася з президентом Віктором Ющенком планами усунення уряду Віктора Януковича.

Про це вона повідомила в інтерв’ю радіо "Свобода" у п’ятницю ввечері, відповідаючи на питання журналіста.

"Так, я з ним поділилася цими планами вчора, позавчора. І розуміючи зараз ці плани, Віктор Андрійович підписав Закон про імперативний мандат для місцевих депутатів", - сказала Тимошенко.

Водночас вона не стала говорити про ці плани, щоб ними не володіли опоненти.

"Всі розмови, які я мала з президентом останні дні, свідчать про те, що наші команди почали зближуватися, і наші команди стали на шлях нового шансу", - додала вона.

"Пастка для Януковича заготовлена. При чому розставлена прапорцями так, як він це робить на полюванні за тваринами, які, до речі, мусять жити, не потрібно їх стріляти. Навколо нього вже прапорці всі виставлені", - сказала лідер БЮТ.

Вона також висловила думку, що Народному руху України, УНП та партії "Собор" краще увійти або до "Нашої України", або до БЮТ, "щоб просто не втратитися на політичному просторі, тому що наступні вибори – це будуть вибори повної консолідації патріотичних сил".

"Я не вірю в те, що президент і його команда будуть аналізувати, а скільки вони візьмуть на цих дострокових виборах. Достатньо того, що всі ми віримо в те, що спільно демократичні сили, хто б не балотувався: "НУ", наш блок, можливо, ще і Катеринчук, і Луценко, можливо, правиця буде створена з РУХом і УНП окремо,— що в сукупності ми здатні взяти більше, ніж візьме Янукович", - сказала лідер БЮТ.

Щодо консолідації протилежного політичного табору, Тимошенко зазначила, що "там немає кому консолідуватися".

Навколо Януковича буде Партія регіонів, при чому з суттєво пошкодженим рейтингом після тарифної кризи, після бюджету, який не дав ні копійки на збільшення пенсій, зарплат, жодної соціальної програми. Я думаю, що цей рейтинг буде значно нижчий, ніж був на останніх парламентських виборах у Януковича. Я думаю, що комуністи не підуть в єдиний список з уже очевидною мафією", - пояснила вона.

Українська правдаpowered by lun.ua