Тарасюк іще вірить, що побачить на своєму місці Огризка

Субота, 10 лютого 2007, 19:42

Екс-міністр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що парламентська коаліція може підтримати кандидатуру Володимира Огризка на посаду глави МЗС.

"Деякі члени правлячої коаліції висловлюють свої думки, не треба їх сприймати вже як остаточну позицію. Остаточна позиція проявитися вже під час голосування", - сказав він на прес-конференції у суботу в Києві.

На думку Тарасюка, якщо коаліція відхилить кандидатуру Огризка, то цим покаже, що виступає проти національних інтересів України.

Екс-глава МЗС наголосив, що підтримує вибір даної кандидатури президентом, оскільки, за його словами, Огризко є досвідченим професійним дипломатом, який завжди служив українським національним інтересам.

Коментуючи інцидент із відмовою у в'їзді до Росії народному депутату Петру Порошенку, Тарасюк зазначив, що у цій ситуації Росія порушила двосторонні домовленості і практику міжнародних відносин.

"Російська сторона порушила двосторонні домовленості та існуючу міжнародну практику, не допустивши на зустріч із Порошенком консула, консульського працівника в Санкт-Петербурзі з нашого генерального консульства", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи відомо йому про наявність так званих "чорних списків" українських депутатів, яким заборонено в'їзд на територію РФ, Тарасюк сказав: "Ні, я не чув".

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua