Янукович пообіцяв втілити гасло Тимошенко

Середа, 14 лютого 2007, 11:25

Прем'єр-міністр Віктор Янукович критикує членів уряду за погану роз'яснювальну роботу стосовно отримання субсидій після підвищення тарифів.

"Не всі громадяни сьогодні навіть знають, як працює цей механізм. Я неодноразово звертався до виконавців, Володимире Васильовичу, і вам казав – випустіть інформаційні матеріали, ролики, щоб в кожному регіоні була ця інформація", - звернувся Янукович до віце-прем'єра Володимира Рибака під час засідання Кабміну.

Прем'єр також дорікнув віце-прем'єру Дмитру Табачнику: "Дмитре Володимировичу, ваш обов'язок був забезпечити відповідну інформацію в регіонах разом з Прутніком (голова Держкомтелерадіо)".

"Чому я на це звертаю увагу? Тому що надходить дуже багато скарг від людей. Трапляється різна бюрократична волокита. Треба дуже серйозно попрацювати і розібратися з виконавцями", - заявив Янукович.

"Тому я доручаю сформувати спеціальні групи, які поїдуть по регіонах, по великих і маленьких селах, і будуть перевіряти, як робиться ця робота, і роз'яснювати людям, як швидко отримати субсидії", - додав він.

Водночас прем'єр обурився низькими платежами за житлово-комунальні послуги: "Деякі керівники місцевих адміністрацій саботують це питання, нам треба зробити висновки. Я просив би також розібратися Генпрокуратуру".

Янукович також сказав, що за підсумками зими будуть звільнені урядовці. "Я обіцяв усім, що за підсумками опалювального сезону будуть зроблені дуже жорсткі висновки. Думаю, дехто не досидить на своєму посадовому місці до кінця цієї зими", - заявив прем'єр, закликавши швидко виправити ситуацію.

"Впевнений, що весна переможе насправді, але так, як ми собі уявляємо", - зазначив Янукович.

"Вона переможе з порядком, який ми будемо наводити, і переможе і в регіонах, і в центрі. Я хотів би щоб Генпрокуратура продовжила перевірки по всій Україні", - додав прем'єр.

Як відомо, гасло "Весна переможе" належить лідеру БЮТ Юлії Тимошенко. Коли Янукович сказав на Кабміні "Весна переможе", дехто з присутніх почали сміятися, однак прем'єр не прореагував.

Українська правдаpowered by lun.ua