Ющенко повернув собі газету. Щоб друкувати закони замість Януковича?

Середа, 14 лютого 2007, 13:02

Президент Віктор Ющенко доручив заснувати бюлетень "Офіційний вісник президента України".

Про це сказано у відповідному указі Ющенка, розміщеному на сайті президента.

"Установити, що інформаційний бюлетень "Офіційний вісник президента України", який засновується Державним управлінням справами, є офіційним виданням, у якому публікуються державною мовою: закони України; чинні міжнародні договори, укладені від імені України; укази і розпорядження президента України", - сказано в документі.

У ньому також зазначено, що дане доручення здійснюється з метою "оперативного і повного забезпечення правовою інформацією органів державної влади, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян".

Як відомо, у травні 2005 року Ющенко видав указ про ліквідацію газети "Президентський вісник".

Зараз офіційними виданнями, в яких можуть друкуватися закони і постанови Верховної Ради, Кабміну, укази президента та інші нормативно-правові акти є "Голос України", "Офіційний вісник України", "Урядовий кур’єр" і "Вісник Верховної Ради".

Згідно з ще одним указом Ющенка про внесення змін до указу президента "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності", "Офіційний вісник президента" додано до списку газет, які мають право на офіційне оприлюднення законодавчих актів.

Українська правдаpowered by lun.ua