Ющенко не хоче реаліті-шоу з Огризком

Четвер, 15 лютого 2007, 11:49

Президент Віктор Ющенко закликає Верховну Раду визначитися з рішенням щодо призначення запропонованих ним кандидатур на посаду міністрів закордонних справ та голови СБУ.

"Я закликаю парламент зробити своє рішення по даному питанню", - сказав Ющенко журналістам в четвер у Києві.

За його словами, запропоновані ним кандидатури є "кадровими фахівцями з відповідною освітою та досвідом роботи, люди, вірні країні, люди-патріоти, люди чесні".

Ющенко висловив переконання, що на біографії цих людей немає "жодної плями, яка б змусила хоч одного народного депутата поставити під сумнів прозорість президентського представлення".

Водночас він наголосив, що перед поданням до Верховної Ради кандидатури Огризка секретаріат президента проводив відповідні консультації з антикризовою коаліцією.

"Якщо відверто сьогодні говорити, перед внесенням кандидатури Огризка відповідна розмова з Банкової була щодо цієї позиції, і там було певне порозуміння", - сказав Ющенко.

Як відомо, представники антикризової коаліції та керівництво парламенту неодноразово наголошували що кандидатура Огризка попередньо не була з ними погоджена.

За словами президента, затягування парламентом процедури призначення Огризка є політичним шоу.

"Я проти будь-якого шоу, яке може влаштовуватися і по даних кандидатурах і по будь-яких кандидатурах від президента. Ми розуміємо звідки йдуть мотиви", - сказав він.

У той же час прем’єр Віктор Янукович заявив, що антикризова коаліція негативно налаштована щодо кандидатури Володимира Огризка на посаду міністра закордонних справ і Віктора Короля на посаду голови СБУ.

Українська правдаpowered by lun.ua