У "Нашій Україні" Шуфрича називають "шизофреніком" і "говорілкою"

Четвер, 15 лютого 2007, 14:47

У "Нашій Україні" вважають заяви міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича щодо необхідності подальшого позбавлення президента його повноважень його приватною думкою.

Коментуючи слова Шуфрича про поглиблення конституційної реформи, депутат з "Нашої України" Ярослав Кендзьор сказав:

“Такі речі може говорити неофіційна особа, а не людина, яка є членом уряду... Я ці епатажні висловлювання не брав би до уваги. І раджу всім не особливо реагувати на всю цю шизофренію Шуфрича”.

“Я давно знаю Нестора Шуфрича, ще по Верховній Раді попереднього скликання. Це, м’яко кажучи, людина оригінальна у найгіршому сенсі цього слова”, - сказав він.

Водночас інший "нашоукраїнець" Борис Беспалий сказав, що заява Шуфрича про те, що “антикризовики” і надалі працюватимуть у напрямку позбавлення президента його повноважень "є наслідком того, що “надзвичайщик” Шуфрич поглибився в екстремальні справи держави".

"Нині дається взнаки стан його психологічного напруження”, - сказав він, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Депутат порадив Шуфричу "займатися своєю роботою і не лізти в конституційну реформу".

“Він – “говорілка” “антикризовиків”, яка відпрацьовує своє призначення у міністерське крісло”, - додав Беспалий.

Він також порадив Шуфричу пригадати, що повноваження президента і Верховної Ради визначені Конституцією.

“На щастя, ані “антикризовики”, які не мають конституційної більшості в парламенті, ані особисто Нестор Шуфрич, не мають повноважень змінювати Основний закон України”, - сказав він.

Раніше Шуфрич заявив, що парламентська коаліція має намір поглиблювати конституційну реформу у напрямку позбавлення президента його повноважень.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...