Москва розселить українських робітників у переносних готелях

Четвер, 15 лютого 2007, 19:38

У Москві до кінця року планується збудувати два готелі спрощеного типу для іноземних робітників.

Про це заявив заступник начальника управління комітету міжрегіональних зв'язків і національної політики столиці Євген Чєрнєцов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він виступив у четвер на засіданні міського штабу з реалізації заходів, спрямованих на виконання нормативних і правових актів про залучення іноземної робочої сили в галузях міського господарства.

"Готелі являють собою мобільні містечка з житлових модулів. У них передбачені модулі для побачення з родинами, медичні блоки, медичний пункт, їдальня й інші служби", - зазначив Чєрнєцов.

Він сказав, що створення подібних готелів допоможе вирішити проблему перебування іноземних робітників у столиці.

"Планується, що такі блоки будуть розташовуватися безпосередньо поблизу будівельних майданчиків, а робітникам не доведеться діставатися на роботу, це і вирішить у деякому сенсі і транспортні проблеми міста", - зазначив Чєрнєцов.

У свою чергу керівник штабу, заступник мера в уряді Москви Валерій Віноградов заявив, що ідея створення подібного роду готелів актуальна, але вона вимагає доопрацювання і вироблення алгоритмів дій.

"Місце має бути віддалене від житлового сектору, до того ж потрібно пропрацювати це питання з ГУВС, щоб вирішити питання безпеки", - відзначив Віноградов.

Він запропонував для пілотного проекту створення таких готелів місце будівництва нового мікрорайону в Щербинці.

"Зовсім очевидно, що там мають бути створені всі зручності для життя робітників, ці готелі повинні бути підключені до всіх комунікацій і не повинні знаходитися в чистому полі", - наголосив Віноградов.

Будівництво готелів спрощеного типу було включено в московську міську міграційну програму.

Основа конструкції таких готелів - житловий модуль типу "Універсал". Його площа - від 15 до 24 тис. кв. метрів, висота стель від 2,5 до 2,7 метрів.

Конструкція готелів дозволяє створювати душові, сушарки для одягу і взуття, харчоблоки, центри відпочинку, інші побутові служби і зручності.powered by lun.ua