КС взявся за політреформу, але поки нічого не вирішив

1 перегляд
П'ятниця, 16 лютого 2007, 13:28

Голова Конституційного Суду Іван Домбровський спростовує інформацію про те, що на закритому засіданні КС у четвер відбулося голосування про скасування заборони на перегляд положень політреформи.

Про це він заявив у п'ятницю на прес-конференції, коментуючи публікацію в одному зі ЗМІ про те, що нібито КС провів голосування щодо закону "Про внесення змін до закону про Конституційний Суд", яким суду забороняється переглядати положення політреформи.

"Я можу сказати, що ніякого голосування не проходило. Це зовсім неправда", - заявив Домбровський, повідомляє Ліга.

За словами голови суду, на засіданні КС 15 лютого розглядалися справи, що стосуються військовослужбовців, звернення Головного контрольно-ревізійного управління, Вищого господарського суду, тлумачення закону "Про політичні партії".

При цьому Домбровський визнав, що зазначене питання розглядалося на закритому засіданні КС 14 лютого, але жодного голосування не було.

Він відзначив, що якщо в журналістів є відповідна інформація, то вони повинні послатися на джерело її одержання.

Домбровський при цьому відзначив, що поки не має інформації про те, яким чином відбувся витік інформації про закрите засідання КСУ, однак заявив, що не має наміру звертатися до правоохоронних органів у зв'язку з даним інцидентом.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua