Янукович через суд змушує Ющенка попрощатися зі своїм губернатором

П'ятниця, 16 лютого 2007, 13:47

Кабінет міністрів 15 лютого подав позов до Печерського райсуду Києва, у якому просить зобов'язати президента Віктора Ющенка прийняти рішення про звільнення голови Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова.

Також у позовній заяві Кабмін просить визнати протиправною бездіяльність президента у питанні щодо відставки Авакова, повідомляють Українські новини із посиланням на прес-службу Харківської міськради.

У заяві нагадується, що 2 сесія Харківської облради 5 скликання 3 червня 2006 року висловила недовіру Авакову більш ніж 2/3 голосів.

Згідно з Конституцією та законодавством, за наявністю відповідного рішення облради президент приймає рішення про відставку голови місцевої держадміністрації, наголошується в документі.

На підтвердження свого рішення група депутатів Харківської облради звернулася до Ющенка й прем'єр-міністра Віктора Януковича з підтвердженням цього рішення облради й проханням діяти відповідно до законодавства.

Янукович вніс подання Ющенку від 25 жовтня 2006 року з пропозицією про прийняття відставки Авакова.

"Однак, незважаючи на зазначене подання, рішення про його звільнення президентом досі не прийнято", - сказано в заяві.powered by lun.ua