КС обіцяє спробувати розглянути закон про Януковича швидко

1 перегляд
П'ятниця, 16 лютого 2007, 14:28

Конституційний Суд розглядатиме клопотання про першочерговий розгляд президентського подання щодо закону про Кабінет міністрів.

Про це повідомив у п'ятницю на прес-конференції в Києві глава КС Іван Домбровський.

Він сказав, що подання передане колегії кілька днів тому, і в даний час вирішується питання про визначення доповідача по представленню на суді.

Домбровський підкреслив, що, згідно зі встановленими законом термінами, подання розглядається КС до 3 місяців, звернення - до 6 місяців.

"Конституційний суд може визнати невідкладність, і тоді термін скорочується до місяця. Президент звернувся про невідкладність, але це буде вирішувати суд", - сказав Домбровський.

Разом з тим він підкреслив, що ця справа "заслуговуватиме якнайшвидшого розгляду". "Звичайно, будемо вирішувати... Обговорювати клопотання першочергового розгляду", - заявив Домбровський.

Глава КС підкреслив, що в нього є сподівання у цій справі, але він сам не може впливати на суддю. "Поки суддя не скаже, що справа готова до розгляду, не можна призначати конкретну дату", - підкреслив Домбровський.

Він відзначив, що Конституційний Суд ще не визначився, чи є в цьому законі протиріччя. "Ми це (представлення про наявність протиріч) вимагаємо від суб'єкта звернення", - сказав Домбровський.

"Поки ми не вирішили питання, чи є там проблеми", - додав він.

Також глава КС відзначив, що фактично у представленні президента за законом про Кабмін критикуються не окремі статті. "Мова йде про неправильність прийняття й оприлюднення", - відзначив він.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua