Екс-заступник Шуфрича підозрює, що з МНС роблять філіал податкової для СДПУ(о)

2 перегляди
П'ятниця, 16 лютого 2007, 15:09

Член "НСНУ" Анатолій Медвідь пояснює свою відставку з посади заступника міністра з питань надзвичайних ситуацій принциповою незгодою та "непрофесійною" кадровою політикою, яку проводить керівництво МНС.

Про це Медвідь заявив на прес-конференції у п'ятницю, повідомляє УНІАН.

Він зазначив, що керівник МНС Нестор Шуфрич з перших днів свого призначення взявся за кадрову політику: "Зібравши заступників міністра, а потім керівників структурних підрозділів він заявив, що його призначення - це адекватна відповідь на вето президента на закон про бюджет-2007".

"А по-друге, було заявлено, що ті, хто працював у міністерстві до 2004 року можуть працювати спокійно, а всі інші підпадають під детальний аналіз їхніх призначень", - додав Медвідь.

За його словами, кадрові зміни в МНС, у першу чергу, пов'язані з посадами, які є фінансово-привабливими.

Він зауважив, що деяким керівникам держпідприємств, які входять до системи МНС, через посередників або напряму пропонується залишитися на займаній посаді, але при умові так званої "плідної співпраці".

"Теж саме стосується і деяких посад керівників ГУ МНС в областях. Ціна доходить до 100 тис. дол. США", - заявив Медвідь.

"Враховуючи останні призначення в міністерстві, можна припустити, що на базі МНС створюється філіал податкової адміністрації з відповідною партійною належність до СДПУ(о)", - підсумував екс-заступник.

Крім того Медвідь спростував інформацію про звільнення 18 тис. держслужбовців, яких нібито було звільнено після помаранчевої революції:

"Я, як тодішній керівник Головної служби регіональної та кадрової політики секретаріату президента, хочу заявити, що на той час було звільнено близько 5 тис. осіб, з яких приблизно 2 тис. 700 - держслужбовці, повноваження яких закінчилися з повноваженнями попереднього президента".

У відповідь міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич заявив, що по низці фактів, озвучених Медвідєм, буде офіційна заява прес-служби МНС. Водночас він звернув увагу на його слова з приводу кількості людей, звільнених після 2004 року.

Шуфрич послався на слова президента Віктора Ющенка від 20 грудня 2005 року, "коли він заявив, що за останні 10 місяців, починаючи з січня 2005 року, було звільнено 18 тис. держслужбовців, і, за словами Ющенка, це ще не межа".

"Мені важко сьогодні давати оцінку висловам глави держави, але факт залишається фактом, ці слова були сказані особисто Ющенком. А те, що його підлеглі чи не знають, чи не хочуть знати про ці цифри, ще не значить, що про це не повинна знати громадськість. Також не відповідали дійсності і всі інші заяви пана Медвідя", - заявив міністр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua