На Януковича готується ще один весняний наступ

Неділя, 18 лютого 2007, 10:22

Лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає, що партії правого спрямування невдовзі об’єднаються для створення нового політичного проекту "Українська правиця", який поведе весняний наступ на нинішній уряд Віктора Януковича.

Про це він заявив у Рівному на обласній конференції депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів від УНП.

Костенко зазначив, що початок об’єднанню політичних сил уже покладено угодою про спільні дії УНП та Народного руху України. Однак про повне об’єднання цих політичних сил поки що не йдеться, оскільки, виходячи з умов нинішнього законодавства, партії, які об’єднуються, втрачають своє майно.

Як повідомив Костенко, з метою уникнення такої ситуації та створення можливостей для повного об’єднання цих партій, він разом з лідером НРУ Борисом Тарасюком звернулися до президента Віктора Ющенка, щоб той ініціював відповідні зміни до закону "Про політичні партії".

Костенко також зазначив, що, окрім цих двох партій, ймовірними політичними партнерами в "Українській правиці" будуть ВО "Свобода", УРП "Собор" та деякі інші політичні партії правої орієнтації.

Лідер УНП та голова обласної організації УНП, екс-губернатор Рівненщини Василь Червоній повідомили про своє негативне ставлення до політичних проектів "Європейська платформа" та "Народна самооборона". Вони назвали ці проекти такими, що не мають нової політичної якості, "і все це нагадує політичний блуд та обман народу".

УНІАНpowered by lun.ua