Ще неіснуючі ракети біля України вже нервують Росію

Вівторок, 20 лютого 2007, 14:00

Росія висловлює стурбованість планами розміщення систем ПРО в країнах східної Європи, однак буде реагувати на виникаючі загрози виважено.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи перед студентами Московського державного лінгвістичного університету, повідомляють РИА Новости.

"Нас серйозно турбують плани розгортання елементів системи протиракетної оборони США в Європі і кризовий стан договору про звичайні збройні сили в Європі", - сказав Лавров.

"Росія на виникаючі загрози нашій національній безпеці реагуватиме виважено, адекватно, не даючи втягнути себе в нову конфронтацію, у нову гонку озброєнь", - додав він.

За словами Лаврова, не сприяє зміцненню довіри і розширення НАТО. "Турбує і висування військової інфраструктури альянсу до російських кордонів", - сказав російський міністр.

Як відомо, Сполучені Штати Америки ведуть переговори про можливість установки систем ПРО у Чехії та Польщі, що також обговорюється з Україною, як із сусідом однієї з цих країн.powered by lun.ua