Депутати вирішили не ночувати в парламенті

Вівторок, 20 лютого 2007, 22:00

Депутати фракцій антикризової коаліції й опозиції не будуть залишатися в сесійній залі парламенту вночі з вівторка на середу.

Про це заявив лідер фракції "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко в інтерв'ю журналістам у вівторок, відповідаючи на питання, чи будуть депутати фракції залишатися в залі, щоб заблокувати трибуну і не дати опонентам можливості зробити це першими.

"Нехай керівництво Верховної Ради сторожить трибуну", - заявив він.

У той же час Кириленко підкреслив, що це не знімає питання. За його словами, на засіданні парламенту в середу фракція "Наша Україна" наполягатиме на розгляді внесеного президентом невідкладного законопроекту про підвищення мінімального розміру заробітної плати і пенсії.

Крім того, Кириленко підкреслив, що ситуація з тарифами на житлово-комунальні послуги залишається на порядку денному.

"Оскільки спосіб визначення тарифів не визначений, люди залишаються в неведенні", - сказав лідер фракції.

Коментуючи ситуацію в парламенті у вівторок, а також дії депутатів фракції Партії регіонів, що із самого ранку заблокували трибуну і президію парламенту і продовжували стояти там протягом усього робочого дня, Кириленко зазначив:

"У жодній цивілізованій країні світу уряд і правляча коаліція не блокують трибуну, це засіб діяльності опозиції".

У свою чергу член фракції Партії регіонів, голова комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування Віктор Тихонов повідомив журналістам, що депутати фракції Партії регіонів не мають наміру залишатися в сесійній залі парламенту на ніч до наступного засідання.

У той же час Тихонов підкреслив, що депутати антикризової коаліції "будуть будь-якими шляхами забезпечувати роботу сесії Верховної Ради".

Тихонов відзначив, що депутати мають намір удатися до мирних засобів, як це відбувалося у вівторок. "Ви ж бачите, ми навіть не билися - обіймалися, цілувалися", - сказав він.

Депутати фракції БЮТ також підтвердили, що не мають наміру залишатися в залі парламенту на ніч до засідання в середу.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua