"Воїни світла" залишили кілька мікрофонів для оголошення евакуації

Середа, 21 лютого 2007, 11:50

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов, який бере участь у блокуванні електрощитової, пояснив, що причиною таких дій опозиції стало "бахвальство" з боку представників коаліції.

"Вони (представники коаліції) почали казати, що от вони забезпечують роботу Верховної Ради", - заявив Турчинов.

За словами депутата, у вівторок фракція поставила собі завдання уникати провокацій, "але після того, як вони почали бахвальствувати і демонструвати свою силу, я на погоджувальній раді сказав наступне".

"Ви нам кидаєте виклик, ви вважаєте, що ви контролюєте ситуацію – п'ять хвилин пройде і я вам доведу, що ви її не контролюєте. От бачите п'ять хвилин пройшло – і вони її не контролюють", - заявив Турчинов.

Він нагадав, що депутати в залі можуть голосувати тільки руками, але "оскільки в залі присутні близько 120 депутатів, то їм жодне рішення прийняти не вдасться".

"Працює лише декілька мікрофонів для безпеки у Верховній Раді і якщо якісь надзвичайні події, щоб можна було оголосити про евакуацію", - пояснив Турчинов.

За його словами, на даний момент вище керівництво партії веде переговори з "Нашою Україною" та президентом щодо застосування більш дієвого механізму, ніж блокування щитової.powered by lun.ua