"Воїнам світла" Тимошенко погрожують 3 роками ув'язнення

Середа, 21 лютого 2007, 13:37

Представник Партії регіонів Василь Грицак заявляє, що за результатами огляду Генпрокуратурою заблокованого приміщення Верховної Ради, може бути порушена кримінальна справа.

Про це Грицак сказав журналістам у парламенті у середу.

За його словами, працівники прокуратури приїхали до Верховної Ради на прохання головуючого Адама Мартинюка "для того, щоб завадити злочину, який скоюється у стінах Верховної ради".

На даний момент працівники прокуратури у присутності понятих проводять слідчі заходи, після чого буде прийнято рішення "що робити далі", повідомив Грицак.

"Або буде викликана слідча оперативна група, або якщо зафіксованих даних буде достатньо, то будуть збирати матеріали для порушення кримінальної справи, або відмови в її порушенні", - зазначив він.

"Згідно із 341 статею Кримінального кодексу, якщо особа або група осіб захопила державну установу і заважають роботі державної установи, то їм загрожує термін ув’язнення від 6 місяців до 3 років", - зазначив Грицак.

Він додав, що це можна зробити, якщо буде порушено кримінальну справу і доведено, що такі дії були.

Водночас представників генпрокуратури біля захопленого приміщення немає, оскільки як відомо депутати їх раніше туди не впустили.

Тоді після розмови з депутатами, співробітники генпрокуратури піднялися на другий поверх і попрямували в коридор, право на вхід до якого мають лише депутати.

Як відомо, кримінальну справу проти депутата можна порушити у випадку зняття з нього депутатської недоторканості, якої депутата може позбавити Верховна Рада 226 голосами.
powered by lun.ua