Турчинов не боїться в'язниці коаліції, бо його Кучма вже тричі саджав

Середа, 21 лютого 2007, 22:04

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов заявляє, що не боїться погроз коаліції про можливе притягнення до відповідальності.

"Кучма вже намагався мене тричі посадити, спробуйте ще й ви, якщо нічого не навчилися", - сказав Турчинов в ефірі 5 каналу, звертаючись до свого опонента регіонала Ярослава Сухого.

"Але ради інтересів виборців ми підемо і через в’язниці", - наголосив бютівець.

Водночас адвокат Сергій Власенко, говорячи про можливість притягнення до кримінальної відповідальності, висловив побажання почути кваліфікацію правоохоронних органів.

"У ваших сюжетах лунали такі кваліфікації як захоплення стратегічних об'єктів (так говорив пан Мартинюк), захоплення будівель органів управління… Я не думаю, що таке звинувачення може бути висунуте і підтверджене", - зазначив юрист.

Також під час передачі Турчинов висловив переконання, що БЮТ досягне ухвалення законів про тарифи й підвищення прожиткового мінімуму вже найближчим часом, але відмовився анонсувати, якими методами.

Він відзначив, що зима вже закінчується і треба щось робити.

"Це треба було робити вчора, але і сьогодні це не запізно", - наголосив він, маючи на увазі роботу уряду. Також він додав, що уряду, який дбає про інтереси громадян закон не потрібен.
powered by lun.ua