Огризко заявив, що "регіони" самі з ним не захотіли зустрічатись

Четвер, 22 лютого 2007, 11:07

В.о. міністра закордонних справ Володимир Огризко готовий до будь-якого рішення Верховної Ради при розгляді його кандидатури на голову МЗС.

Про це Огризко сказав журналістам в кулуарах Верховної Ради в четвер.

Він повідомив, що досі не зустрічався з прем’єром Віктором Януковичем з цього приводу, оскільки відповідних пропозицій не надходило, і не знає, чи зустрінеться з ним у майбутньому.

Також він сказав, що не розмовляв з фракцією Партії регіонів, оскільки його не запрошували на засідання фракції.

"Фракція регіонів на зустріч не запрошувала, хоча було багато кроків зокрема з боку представника президента у Верховній Раді з цього приводу, але відповіді поки що немає", - сказав Огризко.

Раніше лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова скаржилася, що Огризко не прийшов на засідання попри запрошення.

На питання, яким, на його думку, буде результат голосування, він запропонував зачекати і додав, що зовсім не хвилюється перед ухваленням рішення.

"Я вже давно не хвилююся", - заявив він.

На уточнююче питання, чи не означає це те, що рішення для нього не є важливим, Огризко сказав:

"Звичайно, це важливо, але я спокійно поставлюся до будь-якого рішення Верховної Ради".

"Головне, що в мене залишаються мої підходи і принципи, які я буду виконувати на будь-якій посаді. Це моє кредо, яке залишатиметься на будь-якій посаді, на яку я прийду і буду обіймати", - наголосив Огризко.

На четвер у Верховної Ради заплановано голосування по кандидатурі Огризка. Також заплановано голосування по кандидатурі Віктора Короля на посаду голови СБУ.powered by lun.ua