Тимошенко зазнала першої поразки

П'ятниця, 23 лютого 2007, 11:05

Лідеру БЮТ Юлії Тимошенко не вдалося знизити тарифи у Львові на 15%.

"22 лютого, після більш ніж 6 годинної наради у кабінеті міського голови Львова Андрія Садового, на сесію Львівської міської ради все ж таки було винесене питання про тарифи", - йдеться у повідомленні прес-служби БЮТ.

"На жаль, депутати не прийняли до уваги поправки, які запропонувала фракція БЮТ у Львівській міськраді, а саме: зниження тарифів на теплопостачання з 1 березня на 15%, а також зниження тарифів на підігрів води на 15%.", - зазначає прес-служба.

За поправки, запропоновані БЮТівцями, проголосували 32 депутати (до складу фракції БЮТ у Львівській міській раді входить 24 депутати).

Після голосування лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що вона не має наміру залишати питання тарифів на житлово-комунальні послуги у Львові.

"Я повернуся до Львова, і ми захистимо львів’ян від тарифного тероризму. Мені сьогодні шкода, що міський голова Львова, а також окремі депутати проявили таку позицію, оскільки вони сьогодні зрадили своїх виборців", - заявила вона.

"Сьогодні була поразка не БЮТ, а поразка львів’ян, бо люди, котрі прийшли слугувати львів’янам, зрадили їх", - зазначила Тимошенко, коментуючи позицію окремих депутатів, котрі не проголосували за зниження тарифів.

Досі під час відвідання інших регіонів Тимошенко вдавалося досягти зниження тарифів.powered by lun.ua