Арештанти різали собі руки і домоглися мети

П'ятниця, 23 лютого 2007, 20:56

Прокуратура Полтавської області визнала незадовільними умови утримання заарештованих у Комсомольському ізолятору тимчасового тримання, де днями 13 заарештованих порізали собі руки.

Про це журналістам заявив прокурор Полтавської області, державний радник юстиції 3-го класу Віктор Войцишен, повідомляє УНІАН.

За його словами, прокуратура області провела перевірку, за результатами якої виявлено численні порушення.

Зокрема, повідомив Войцишен, в усіх камерах ізолятора температура нижче встановленої норми, приміщення перебувають в антисанітарному стані.

Крім того, продукти харчування, зазначив прокурор, спецконтингент отримує в нормах, що не відповідають вимогам, встановленим законодавством.

Через це родичі заарештованих, за згодою з керівництвом Комсомольського МВ, щодня передають продуктові передачі, хоча згідно із законом особи, які утримуються під вартою, мають право отримувати їх лише двічі на місяць, - наголосив прокурор області.

За словами Войцишена, за результатами прокурорської перевірки начальнику УМВС України в Полтавській області внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення, вирішити питання про проведення службової перевірки та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Як відомо, 20 лютого у місті Комсомольськ Полтавської області затримані слідчого ізолятора міськвідділу міліції порізали собі руки. Шістьом з них надано медичну допомогу у міській лікарні.

Лікарі констатували, що різані рани передпліччя різної глибини не є загрозою життю. За неофіційними даними, рани нанесені тюбиком зубної пасти на знак протесту проти незадовільних умов утримання та заборони передавати за ґрати передачі.powered by lun.ua