Янукович схилятиме Меркель згадати минуле

Субота, 24 лютого 2007, 11:15

Україна зацікавлена у відновленні переговорів про створення україно-російського газотранспортного консорціуму за участі Німеччини.

Про це повідомив прем’єр-міністр Віктор Янукович в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

За словами Януковича, питання газотранспортного консорціуму буде однією з тем на переговорах з канцлером ФРН Анґелою Меркель під час його візиту до Берліна 27-28 лютого.

Він зазначив, що після "потепління" україно-російських відносин Україна повернулася до питання створення консорціуму за участі Росії та Німеччини.

Зокрема зараз ведеться інтенсивний діалог про добудову магістрального газопроводу на ділянці "Богородчани – Ужгород", що дасть можливість збільшити обсяги постачання газу з Росії до Європи приблизно до 20 мільярдів кубометрів.

"Ми за те, щоб об’єднати зусилля імпортерів газу, тобто Росії, Євросоюзу, який потребує сьогодні додаткових обсягів постачання газу і, безумовно, України, яка в змозі транспортувати ці додаткові обсяги", - сказав Янукович.

Прем’єр зазначив, що з економічної точки зору, цей проект дуже вигідний для всіх учасників майбутнього консорціуму, а для його реалізації зараз не має ніяких перешкод.

Українська правдаpowered by lun.ua