Коаліція терміново хоче до Ющенка

Субота, 24 лютого 2007, 18:27

Координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова вважає, що президенту Віктору Ющенку варто якнайшвидше зустрітися із лідерами парламентських фракцій.

"Ми знову підходимо до небезпечної межі поглиблення національного розколу. Для цього штучно використовується парламент, де опозиція послідовно реалізує свій план розвитку. В цих умовах президенту України варто якнайшвидше зустрітися із лідерами парламентських фракцій", - сказала вона в коментарі УНІАН.

"Опозиційні сили, до яких, на жаль, приєдналась президентська "Наша Україна", дестабілізуючи її роботу, мають цілком очевидну мету - розвалити роботу вищого законодавчого органу і уряду одночасно, щоб таким чином спровокувати загальнонаціональну політичну кризу", - зазначила Богатирьова.

За її словами, завершенням такої кампанії мають стати дострокові парламентські вибори, хоча цілком очевидно, що це може спровокувати дострокові президентські вибори.

"Ми точно готові до будь-яких дострокових виборів, як ідейно, так і фінансово, але чи готова до цього країна? Впевнена, що це нічого не змінить. Навіть приречених амбіцій нашої опозиції. Більше того, це боляче вдарить по економіці, оскільки на вибори будуть витрачені колосальні кошти, які можна було би спрямувати на реформування ЖКГ, кульгавого соціального сектору", - наголосила координатор більшості.

Вона висловила переконання, що обговорення потребує проблема реформування ЖКГ, компромісний варіант закону про Кабмін, про регламент ВР, про положення імперативного мандату для депутатів місцевих рад.

Принагідно лідер фракції Партії регіонів закликала колег-лідерів фракцій та главу держави обговорити кандидатури на посади міністра закордонних справ та голови СБУ. "В умовах плюралістичної демократії домінує компроміс, і ми прагнемо його в стосунках із президентом", - сказала Богатирьова.

За її словами, до кандидатур Володимира Огризка та Віктора Короля є суттєві претензії з огляду на багато питань, вони не усунуті діалогом.

Як вважає Богатирьова, "спроба зламати ситуацію "через коліно" чи завершити її банальними торгами тільки посилить нашу політичну хворобу".

Вона висловила переконання, що у президента є час на консультації і право на збалансоване рішення.

"Ми не хочемо подавати негативні сигнали міжнародній спільноті, вдруге не підтримуючи Огризка та Короля на запропоновані посади. Інститут президента України в очах міжнародного співтовариства повинен виглядати сильним і відповідальним за державну стабільність" – цитує слова Богатирьової речник фракції Партії регіонів Людмила Харів.powered by lun.ua