Пінчук збудує з італійцями завод

Понеділок, 26 лютого 2007, 11:24

Компанія "Інтерпайп" та італійська компанія "Danieli" підписали договір про будівництво сталеплавильного комплексу в Дніпропетровську.

Підписання договору відбулося сьогодні в Кабінеті міністрів України.

Засновник групи "Інтерпайп" Віктор Пінчук повідомив, що загальна вартість проекту близько 600 млн. дол. Будівництво сталеплавильного комплексу буде завершено через 2 роки і 2 місяці.

"Джерелом фінансування даного проекту здебільшого є кошти компанії "Інтерпайп". Також додатково планується залучити синдикований кредит одного із зарубіжних банків", - зазначив Пінчук.

Він також повідомив, що потужності нового підприємства дозволять виробляти 1,3 млн. тонн на рік високоякісної заготовки для трубних і колісних підприємств групи "Інтерпайп".

Як зазначив міністр економіки Володимир Макуха, котрий брав участь у церемонії підписання документу, реалізація цього проекту дасть змогу зменшити використання природного газу у виробничих потужностях компанії "Інтерпайп" у 8,5 разів, зменшити шкідливі викиди в довкілля у 2,5-10 разів.

У церемонії підписання документа також взяли участь заступник міністра зовнішньої торгівлі Італії Мілос Будін і президент компанії "Danieli" Джан Петро Бенедітті.

УНІАНpowered by lun.ua