Луценко пропонує "перезавантажити" Конституцію

Вівторок, 27 лютого 2007, 17:39

Лідер Народної самооборони Юрій Луценко заявляє, що його сила не ставить за першочергову мету розпуск парламенту.

"Ми не ставимо за мету розпуск парламенту як єдиний механізм у твердження демократії в Україні", - сказав Луценко на прес-конференції у вівторок.

Водночас він закликав керівництво держави до написання нової Конституції.

"Нашою вимогою є стимулювання керівництва держави до припинення процесу переписування, реформування, штопання Конституції, а ухвалення повноцінного нового Основного закону як перезавантаження, переукладення суспільного договору між громадянами і державою, який би слугував людям, а не чиновникам", - сказав Луценко.

Він також зазначив, що його сила вітає підписання угоди про спільну опозиційну діяльність між БЮТ та "Нашою Україною" і контролюватиме "здійсненність" цього проекту "не тільки на папері, але й у справах".

"Я щасливий з того, що демократичні лідери парламентських сил почули нас першими і Юлія Володимирівна Тимошенко та Віктор Іванович Балога підписали заяву про єднання політичних сил", - сказав Луценко.

Водночас Луценко вкотре наголосив, що не збирається реєструвати Народну самооборону як політичну партію.

"Я дійсно обрав для себе діяльність серед людей. Я не очолюю жодну з 137 політичних партій, бо не хочу бути на одній дошці з тими, хто намагається подорожче продати свої передвиборчі обіцянки і зрадити разом із своїми політичними опонентами", - сказав він.

Луценко також закликав громадян, які проголосували за нинішню проурядову коаліцію "вимагати звіту за свої декларації".

"Не будемо говорити про соціалістів, це надто сумно... Спитаймо у Віктора Федоровича, де покращення життя вже сьогодні? Я бачив, як Чернівецький базар і Одеський базар скандували в один голос: "Віктор Федорович, відповідай за базар", - розповів він.

Водночас, на думку Луценка, "розумні політики їдуть до виборців і доводять свою ефективність на засіданнях місцевих рад за участі своїх фракцій".
powered by lun.ua